0 Mnenja in ocene SKU: m11711

GPON ONU ONT Alcatel-lucent G-140W-MD 1GE+ 3FE+ TEL+wifi Združljiv z Vlaknin doma Enako Funkcijo kot HG8546M ,wifi2.4G

Na zalogi


GPON ONU ONT Alcatel-lucent G-140W-MD 1GE+ 3FE+ TEL+wifi Združljiv z Vlaknin doma Enako Funkcijo kot HG8546M ,wifi2.4G

Označite:

Angleški strojno 2,4 GHz WIFI

Pregled:

G-140W-MD, optični omrežni priključni d za dom in SOHO uporabnike.G-140W-MD zagotavlja eno LONCI vrata, tri FE samodejno prilagajanje porti,ena GE vrata(ONT), je high-end doma prehod v FTTH solution.By uporaba GPON tehnologije, ultra-širokopasovni dostop je provideE samodejno prilagajanje Ethernet port in eno Wi-Fi vmesnika.G-140W-MD lastnosti visoko zmogljivih posredovanje zmogljivosti za zagotovitev odlične izkušnje z VoIP, Internet in HD video storitve.Zato, G-140W-MD zagotavlja odlično terminal rešitev in v prihodnost usmerjene storitve in podpira zmožnosti za FTTH uvajanje.Delovna temperatura od -10°C — +45°C Teža 332g vlažnost 10% RH do 95% RH (nekondenzirajoča) napajalnik vhod 100-240 V AC, 50-60 Hz Sistem napajanje 11-14 V DC, 1A Statične poraba moči 5W Največja poraba energije za 15,5 W Vrata 1POTS+1GE+3FE+Wi-Fi Kazalniki za VKLOP/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS

Predstavitev izdelka

€19.27

Daj v skupno rabo

Za Dom, Ftth, Gpon Wifi, Vsol Olt, Cleaver Svjetlovodni, Gpon Usmerjevalnik, Onu, Gpon, Gpon Sip, Onu Epon.

Certificiranje CE
Wifi 2.4 g
Številka Modela G-140W-MD
Napajanje EU, ZDA, velika britanija, AU neobvezno
Vlakna Tipa En Način
Poreklo CN(Izvora)
Moč DC12V 1A
voip SIP/H. 248
Vrata 1GE+ 3FE+ TEL+wifi
Tip Konektorja SC/UPC
Podprte storitve voip ,internet ,iptv
Blagovna Znamka Wowphoon
Iskanje